úterý 9. února 2016

NÁRODNÍ DIVADLO

Minioperetky pánů Svěráka a Uhlíře už známe skoro nazpaměť. Vždyť je také, byť jen podprahově, posloucháme každý den.  Dnes jsme měli možnost je zhlédnout naživo na Nové scéně Národního divadla díky sboru a orchestru Dětské opery Praha.
Děti byly natěšené již od rána, kdy se usadily do rychlíku směr Praha. Hned se pustily do všech dobrůtek z batůžků a pro jejich pobavení byla připravena kniha zapeklitých kvízů. Z vlaku jsme přesedli do tramvaje (některé děti jely poprvé) a hurá do divadla. Čekaly na nás celkem čtyři minioperetky: ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA,  BUDULÍNEK, O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH (děti předzpívávaly texty písní J) a KARKULKA. Úžasný zážitek. A když výlet, tak pořádný. Navštívili jsme pizzerii
U KMOTRY. Moc děkujeme personálu za vřelé přijetí i v době nejvyšší špičky.  Děti si na pizze moc pochutnaly. A musím pochválit i samotné děti. Byly úžasné v každé situaci a nejhezčí na tom bylo, že si toho všimli i ti lidé, kteří se s nimi v těch situacích setkali – ať to bylo v tramvaji, v restauraci nebo v divadle. Děkuji všem a brzy naplánuji nějaký další tematický výlet.

piknik ve vlaku


cesta k tramvaji

...sedačky v tramvaji "kloužou":)

...označit jízdenky....

...A jsme tu...
Polštářek, abych lépe viděl...

čekání na pizzu při sklence vody

...a hurrráááá..Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.